• GOTOWY JADŁOSPIS BUDWIG WEGE TYGODNIOWY 2100 kcal

GOTOWY JADŁOSPIS BUDWIG WEGETARIAŃSKI TYGODNIOWY 1600

KALORYCZNOŚĆ
2100
CZAS TRWANIA
TYGODNIOWA
Brak towaru
45.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty lub droga elektroniczna 0
Kurier (Pobranie) 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

GOTOWY JADŁOSPIS BUDWIG to propozycja dla osób, którym lekarz zalecił dietoterapię wg zaleceń diety Budwig lub na własną rękę pragną spróbować efektów diety antyrakowej jako wsparcie leczenia onkologicznego, profilaktykę antynowotaorową lub w walce z chorobami cywilizacyjnymi.

Dieta Budwig to antyrakowy plan żywienia zakładający wysoki udział kwasów omega 3, zwłaszcza z oleju lnianego i siemienia lnianego, zakładająca spożywanie głównie składników roślinnych i niewielkiej ilości nabiału, jaj lub ryb. Wyklucza spożywanie przetworzonej żywności oraz mięsa czerwonego.

W wersji wegetariańskiej nie zawiera ona ryb, bazuje jedynie na produktach roślinnych. Jadłospis zbilansowany został przez dietetyka klinicznego zgodnie z założeniami diety Budwig , a jednocześnie w oparciu o najnowsze rekomendacje i zalecenia dietetyczne WHO.

Czym jest gotowy plan dietetyczny ?  To rozwiązanie dla osób, które chcą zmienić obecną dietę, lecz nie chcą lub nie mogą skorzystać z indywidualnego, spersonalizowanego programu. Pokazuje, z czego powinny składać się zdrowe posiłki i jakie porcje są prawidłowe.

 dotyczące diety  W jadłospisie znajdziesz różnorodne przepisy na odpowiednio zbilansowane posiłki .

Plan zakłada 5 posiłków dziennie, w tym 4 posiłek to opcja deserowa, aby osoby preferujące mniejszą częstotliwość  mogły  dołączyć go do obiadu lub kolacji, uzyskując w ten sposób 4 posiłki dziennie.

Skorzystaj z darmowego internetowego kalkulatora, aby wyliczyć kaloryczność diety, która będzie dla Ciebie najlepsza lub skorzystaj z mojej pomocy, kontaktując się mailowo dietetyk@lbdiet.com .

Możesz skorzystać również z gotowego jadłospisu 3-miesięcznego, 2-miesięcznego, miesięcznego i 2-tygodniowego . Zerknij do oferty!

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie