• KONSULTACJA / 1 SESJA DIETCOACHINGU

Symbol: 100400

KONSULTACJA ONLINE 1 GODZINA

CZAS TRWANIA
100.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu TERMIN DO WSPÓLNEGO USTALENIA*
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty lub droga elektroniczna 0
Kurier (Pobranie) 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 882702015

Zostaw telefon

E-PORADY (Konsultacje dietetyczne, Coaching dietetyczny) to indywidualne spotkania online (za pośrednictwem Skype, Whatsapp lub VideoMessenger). Mają na celu zwiększyć ogólną świadomość dietetyczną pacjenta lub wiedzę na temat konkretnego modelu żywienia (zależnie od celów Pacjenta). W zależności od stopnia zaawansowania Uczestnika, dla pełnego zapoznania z zagadnieniem przeprowadzamy od 1 do 10 sesji. Czas trwania każdej sesji to około 60 minut, dodatkowo po każdej Uczestnik dostaje zadania lub materiały dodatkowe.

Sprawdź cenę w pakiecie: oferuję  E-porady konsultacje coaching dietetyczny w promocyjnych pakietach 3 i 5sesji.

 

 

Jeśli preferujesz lub interesują Cię grupowe zajęcia, skorzystaj z oferty szkoleń grupowych.

SZKOLENIA I WYKŁADY to oferta kierowana zarówno do osób prywatnych, właścicieli firm i placówek oświatowych (przedszkoli, szkół). Celem szkoleń i wykładów jest zwiększenie świadomości żywieniowej i nauczenie podejmowania zdrowych wyborów żywieniowych, w stopniu dopasowanym do poziomu odbiorców.

Prowadzę również specjalistyczne szkolenia dla dietetyków, lekarzy i specjalistów zdrowia. Dla tej grupy oferuję program z zakresu  bilansowania diet leczniczych, w zależności od jednostki chorobowej pacjentów. Skupiam się przede wszystkim na żywieniu w chorobach onkologicznych i profilaktyce nowotworowej, chorobach neurologicznych i dietozależnych w tym układu krążenia. Szkolę również z zakresu diet roślinnych i ograniczających składniki odzwierzęce (wegetariańska i jej odmiany, wegańska) z suplementacją.

Wykłady dostarczają teoretycznej wiedzy, niezbędnej w bilansowaniu prawidłowej diety. Z kolei szkolenia obejmują część teoretyczną oraz praktyczną, podczas której rozwiązywane są przypadki spotykane w praktyce zawodowej. Dzięki kompleksowemu podejściu teoretyczno-praktycznemu, po szkoleniu możliwe jest natychmiastowe wdrożenie wiedzy w swojej praktyce!

Realizacja szkoleń i wykładów odbywa się we wspólnie określonym terminie, nie krótszym niż 2 tygodnie od złożenia zamówienia.

Zajęcia w postaci warsztatów, prowadzone na życzenie Klienta, wymagają minimum 4 tygodniowego okresu między zgłoszeniem a terminem wydarzenia.

 

Cena do ustalenia indywidualnie
( w zależności od zakresu wiedzy, ilości uczestników, terminu i miejsca szkolenia).

Dowiedz się więcej, kontaktując się ze mną bezpośrednio przez formularz kontaktowy.

* Należy umówić się indywidualnie poprzez maila dietetyk@lbdiet.com lub telefonicznie 882702015

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie